Архив журналовЧаси, коли домашні вихованці їли звичайну їжу, залишилися в далекому минулому. Сучасні власники кішок і собак віддають перевагу профільним кормів, які орієнтовані не тільки на певну породу, але і на вік тварини. Пропозицій багато, практично в кожному місті можна знайти зоомагазин. Зоотовари продаються і на онлайнових порталах – зазвичай такі ресурси відрізняються більш широким асортиментом і більш привабливими цінами.

 

Як приклад можна розглянути сайт, розташований за адресою petslike.net. Із заголовка ресурсу випливає, що в першу чергу він орієнтований на жителів столиці України. Втім, служба доставки працює з усіма великими містами країни, так що ніщо не заважає вам замовити товар, перебуваючи в Харкові або Одесі.

Основне меню порталу реалізовано в досить оригінальному стилі і дозволяє спочатку вибрати різновид вашого вихованця-кішку або собаку. Пропозиції різняться, наприклад, для кішок портал пропонує три основні категорії товарів: сухі корми, консерви і паштети. Для собак замість паштетів представлена інша категорія – харчові добавки, що забезпечують вашому вихованцеві потрібну кількість вітамінів і мікроелементів кожен день.

Нижче основного меню розташовуються категорії з найбільш популярними товарами і новинками сайту, а також позиціями, на які поширюються акції або знижки. Загальний каталог пропозицій традиційно розташовується в лівій частині екрана. Деревовидна структура містить два рівні-користувач переходить від загального до приватного і в результаті виявляється в потрібному розділі сайту. Користувальницький фільтр дозволяє впорядкувати пропозиції по конкретному бренду, типу і класу продукту, а також його спеціальним призначенням. Кожній пропозиції відведена окрема сторінка, на якій представлена не тільки вартість, вага і тип товару, але і країна-виробник, а також розгорнуте його опис. Тут же розміщений функціонал покупки «в один клік» і відгуки інших покупців.

Додаткове меню містить розділи, в яких наведені умови доставки та оплати товару по всій території України. Тут же можна ознайомитися з дисконтною програмою сайту – постійні клієнти оцінять вигідність цієї програми. У якості додаткових можливостей представлений функціонал особистого кабінету і система пошуку за заданими ключовими словами. У цьому сенсі портал не тільки максимально інформативний, але і зручний для всіх відвідувачів.

 Прочитано 1012 раз
Вадим Дудченко

Маю досвід роботи з ПК та офісною технікою. Вільно володію програмами: Word, Excel, Access, Photoshop, Pinacle та музичними редакторами. Маю досвід адміністрування інтернет-сайтів (PHP,MYSQL,HTMLі т.д.) та інтернет-маркетингу. Набутті знання в сфері SEOAssistant (аудит сайту, просування ресурсу в пошукових системах, збір статистики і т.д.) та Freelancer (робота з проектами від момента створення, розробка технічних завдань, ведення контекстоної реклами)

Эл. почта Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Оставить комментарий


65d5c25b

СтатистикаЖурналы

Top
Если нашли ошибку, выделяете её мышкой и нажимаете сочетание CTRL+ENTER