Архив журналовВ період новорічних свят бренд CLUB 4 PAWS та Компанія «Субару Україна», офіційний імпортер Subaru, провели на Facebookсторінці бренду Subaru акцію для підтримки безпритульних тварин із притулку «Сиріус».

Н

айдобріша спільна ініціатива «Subaru Україна» та CLUB 4 PAWS проходила в новоріч-ні та різдвяні свята. З 27 грудня по 7 січня включно на сторінці «Субару Україна» у соціальній мережі Facebook кожен небайдужий міг нагодувати тварин із притулку одним кліком, силою своїх лайків та шерів.

Обличчям доброчинної акції стала золотистий ретрівер Ѓабі зі Львова, яку організатори запросили, щоб належно привернути увагу до потреб притулку.

Відтак під час акції вдалось зібрати неймовірну кількість – 10 304 порції – корму ТМ CLUB 4 PAWS для бездомних тварин, вихованців притулку «Сиріус». Пер- ших 100 кг корму 20 січня вже отримали підопічні притулку.

«Вперше така акція для підо-пічних притулку «Сиріус» була організувана командою CLUB 4 PAWS ще в 2012 році. Відтоді ми систематично допомагаємо цьому та іншим притулкам. I дуже тішимось, що цього року провели якцію спільно з Subaru, які звернулись до нас з пропозицією спільними силами створити новорічне диво. Нам вдалось, і це неймовірна радість. Ми щиро вдячні всім небайдужим. Позитивним моментом є і те, що наслідуючи наш приклад, вже кілька років й інші компанії почали допомагати знедоленим тваринам», – зазначила Людмила Добриніна, бренд-менеджер марки CLUB 4 PAWS.

Iнформаційна довідка про притулок «Сиріус»

Притулок благодійного фонду «Сиріус» створений в 2000 році. Притулок заснований в селі Ясногородка Київської області, існує на кошти засновників фонду та любителів тварин. Фондом проводиться безкоштовна вакцинація та стерилізація собак та котів, за час існування притулку було влаштовано більше 4000 тварин. В 2014 році притулок облаштувався на своїй власній території в селі Федорівка. Зараз у притулку фонду «Сиріус»

«Субару», у свою чергу, вищезгаданою акцією в соцмережах долучилась до всесвітньої соціальної ініціативи бренду Subaru з підтримки домашніх тварин Subaru Loves Pets, чим започаткувала власну програму турботи та допомоги домашнім улюбленцям.

www.dogcat.com.uaПрочитано 1965 раз
РЕДАКЦИЯ ЖУРНАЛА

Эл. почта Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Оставить комментарий


65d5c25b

СтатистикаЖурналы

Top
Если нашли ошибку, выделяете её мышкой и нажимаете сочетание CTRL+ENTER