Архив журналовНа грудневих традиційних міжнародних виставках собак усіх порід «Київська Русь – 2016» та «Кришталевий Кубок України – 2016» усі кількісні та якісні показники зашкалили! Понад двісті порід собак з усього світу, понад п’ять з половиною тисяч учасників із різних країн планети (у тому з числі Туреччини, Франції, Чехії, Норвегії, Таїланду, Японії, Великобританії, Греції, Польщі, Словаччини, Румунії, Угорщини, Молдови, Білорусі, Росії та, зрозуміло, з України), яскраві кінологічні шоу та великий «подіум» із 34 рингів, на яких 32 кращих експерти з 16 держав оцінили екстер’єрні якості учасників грандіозного собачого конкурсу краси. Парад чемпіонів зібрав 120 кращих представників світового собачого бомонду!

Крокуємо до ЄВРО–2017!

У

се це Кінологічна спілка України запропонувала під час Міжнародної виставки собак усіх порід «Київська Русь – 2016» та підсумкового кінологічного дійства рангу САСІТ «Кришталевий Кубок України – 2016». Увагу численних учасників та гостей до виставок привернула, в першу чергу, подія, що невпинно наближується, – проведення в Україні у 2017 році Європейського кінологічного чемпіонату «Євро Дог Шоу» (Генеральний інформаційний партнер – OUR DOGS, the canine newspaper (United Kingdom), інформаційний партнер – перший український сайт авторської журналістики «Фраза»). 

Це грандіозна подія не тільки для вітчизняних собаководів, але й, головне, для всієї України – як для європейської держави. Виставка повинна зібрати близько 20-25 тисяч учасників зі всіх куточків Європи. На ній буде присутній весь кінологічний топ континенту, свої екстер’єрні якості продемонструють кращі представники собачої еліти всіх відомих порід. Виставка проходитиме 24-27 серпня 2017 року в комфортабельних, по-європейськи обладнаних павільйонах кращих київських виставкових центрів: Міжнародного виставкового центру та «Київ Експо Плази». У Брюсселі на чудово проведеному Кінологічним клубом Бельгії «Євро Дог Шоу – 2016» українцям було урочисто передано прапор Міжнародної кінологічної федерації як наступним господарям головної виставки собак континенту. I вітчизняні кінологи гідно понесуть його, докладаючи максимум зусиль для того, щоб Київське «Євро Дог Шоу» пройшло на найвищому рівні.

КСУ готується прийняти іноземних гостей із традиційною українською хлібосільністю. Нині Кінологічна спілка України активно готується до масштабного заходу та проводить роботу з інформування вітчизняних та європейських учасників, зокрема під час виставок у нашій та інших країнах постійно працює український стенд. Його головна особливість – тут усі, і люди, і чотирилапі, мають жовто-блакитні символи. Активно працює професійний сайт «Євро Дог Шоу – 2017», який спланований таким чином, щоб майбутні учасники, представники мас-медіа, гості та взагалі всі охочі змогли з усіма зручностями зорієнтуватися в інформаційних «лабіринтах» виставки, всебічно познайомитися з нашою прекрасною країною, з її столицею, більше дізнатися про діяльність КСУ і зрозуміти, в якому чудовому місці буде проходити Європейське кінологічне шоу. Отже, реєстрація на «Євро Дог Шоу – 2017» триває! Ласкаво просимо! (http://eurodogshow2017.org)

Кінологічна Спілка України – наймасовіша і найавторитетніша вітчизняна громадська організація, яка займається чистопорідним розведенням і захистом собак. Вона об’єднує у своїх лавах понад 250 тисяч членів – великих ревнителів і справжніх професіоналів своєї справи. Наші брати менші неодноразово ставали переможцями міжнародних європейських і світових виставок. Це результат багаторічної наполегливої праці українських кінологів-ентузіастів. Сьогодні КСУ опікує в Україні понад 300 тисяч собак 260 порід. Щорічно в Племінній книзі реєструється близько 11 тисяч метів і майже 40 тисяч цуценят. Більше тисячі українських собак мають титул Iнтерчемпіона.

Краща декларація цілей і демонстрація досягнень Кінологічної спілки України – це її повсякденна копітка робота як усередині країни, так і за кордоном, зокрема її численні масштабні виставки. Традиційно виставки проходять на високому європейському рівні, у невимушеній дружній обстановці, що завжди наголошується як експонентами, так і міжнародними авторитетними експертними бригадами.

FCI-CACIB «КИЇВСЬКА РУСЬ–2016» · 03.12.2016, КИЇВ · BEST IN SHOW
СУДДЯ / JUDGE BRANISLAV RAJIC (SLOVENIA, ALL-BREEDS)

1 місце


Веймаранер/ Weimaraner Пес / Male – Чемпіонів / Champion № кат. 1558 – DAUNTLESS WINNER BLESSED BY GOD вл. Міщенко Є. М.& Міщенко О. Н. (Хортиця, м. Запоріжжя)

2 місце


Австралійська вівчарка/ Australian shepherd Пес / Male – ?Iнтермедіа / Intermedia № кат. 6 – LORD SRDCOVE ESO вл. Єрмілова Є. В. (Залізне, Васильківський р-н, Київська обл.)

3 місце


Руський чорний тер’єр / Russian black terrier Пес / Male – ?Iнтермедіа / Intermedia № кат.795 – ADVOCATUS DEI DARIY VELIKIY вл. Герасимов В. О. (м. Київ)

Виставки «Київська Русь – 2016» та «Кришталевий Кубок України – 2016» у такому грандіозному масштабі проводилися вперше і побили всі рекорди традиційних міжнародних вітчизняних виставок. Вони – своєрідна репетиція перед чотириденним марафоном – «Євро Дог Шоу Україна», який має відбутися в серпні 2017 року. Виставкове «меню» порадувало і «гурманів», і широку аудиторію любителів братів менших. У програмі: для шанувальників екзотичного та спортивного дресування – змагання та показові виступи з різних видів кінологічного спорту; молоді кінологи продемонстрували свої можливості у конкурсі «Юний хендлер». Чемпіонати з різних порід, шоу-програми, конкурс-парад українських вишиванок, показовий урок із каністерапії для «особливих» діток, Майданчик дружби, конкурс «Дитячий малюнок» для всієї дітвори, головний фінальний респект «Best in show» та «Парад чемпіонів», де взяли участь найдостойніші чотирилапі, – усе це створило атмосферу свята для кожного, хто завітав до виставок у передноворічний час.

У рамках виставок 2хСАСІВ відбулися чемпіонати за такими породами, як аляскінський маламут, американський кокер-спанієль, бульдог, бордоський дог, бульмастиф, джек-расел-тер’єр, тибетський мастиф, російський той-тер’єр, самоїд, сибірський хаскі, чау-чау, кане корсо – чемп. ВКП (3.12); американський стафордшир-тер’єр, бігль, йоркширський тер’єр, мопс, німецький боксер, німецький дог, ньюфаундленд, родезійський ріджбек, такса, фокстер’єр, французький бульдог, російський чорний тер’єр (4.12).

Для шанувальників спорту із собаками проходили Відкритий турнір КСУ з Аджиліті (подолання перешкод) «Кубок Президента» рангу CACAg, Чемпіонат КСУ з Аджиліті рангу CACAg, Показові виступи з Обідієнс (слухняність) і Кваліфікаційні змагання з кінологічного Фристайлу (танці із собаками) – з цих експресивних, самобутніх, яскравих, видовищних і в той же час внутрішньо дисциплінуючих, інтелектуальних видів собачого спорту, що залишили райдужний феєрверк вражень від злагодженої роботи собак та їхніх старших партнерів.
За кількістю собак тієї чи іншої породи на виставках завжди можна судити про їх популярність у вітчизняних і зарубіжних собаківників. Так от, найчисельнішими породами виставок стали: лабрадор ретривер, мініатюрний шнауцер, мопс, кане корсо, вельш коргі пемброк, американський стафордшир-тер’єр, сибірський хаскі, німецький шпіц. А когорту найрідкісніших порід в Україні представили: чернеко дель етна, польський мисливський собака, іспанський водяний собака, ка

нарський мастиф, бордер тер’єр, поденго португальський, тайський собака бангкаєв. Найчисленнішими представниками собачого світу на виставках були ірландські вовкодави (до 79 см) та німецькі доги (до 86 см), а от серед наймініатюрніших можна було побачити чихуахуа (від 15 см) і російських тоїв (від 20 см).

FCI-CACIB «КРИШТАЛЕВИЙ КУБОК УКРАЇНИ – 2016» · 04.12.2016, КИЇВ · BEST IN SHOW
СУДДЯ / JUDGE JEAN-JACQUES DUPAS (FRANCE, ALL-BREEDS)

1 місце


Австралійська вівчарка/ Australian shepherd Пес / Male – ?Iнтермедіа / Intermedia № кат. 5 – LORD SRDCOVE ESO вл. Єрмілова Є. В. (Залізне, Васильківський р-н, Київська обл.)

2 місце


Американський стафордшир-тер’єр / American staffordshire terrier Пес / Male – Чемпіонів / Champion № кат. 890 – WISE GUY IRREPRESSIBLE DE M’A’M вл. Суховій О. П. (Новотроїцьке, Новотроїцький р-н., Херсонська обл.)

3 місце


Такса кроликова гладкошерста / Dachshund kaninchen smooth haired Пес / Male – ?Iнтермедіа / Intermedia № кат.1124 – LORIWIND BENTLEY GOOD SOUL (KAN) вл. Романенко Л. (м. Київ)

У кращих традиціях міжнародних виставок КСУ проводився конкурс-парад вишиванок – незабутнє видовище в яскравих кольорах національної палітри!

Уже не вперше на спеціальному виставковому ринзі відбувався благодійний захід «Друг у біді не залишить» – показові заняття з каністерапії для «особливих» дітей, організований Головним управлінням Кінологічної спілки України за підтримки Президента організації Георгія Оніщенка спільно з Реабілітаційним центром для людей з обмеженими можливостями «Майбутнє», де головує людина з великим серцем Ганна Горошко, і зооцентром «Лармон» з участю вихованців Спеціальної школи-інтернату № 26 та Київської середньої школи № 218. Цього разу «репертуар» заходу значно розширився. На виставці «Київська Русь» працював Майданчик дружби, де можна було не тільки побачити урок із каніс-терапії, але й подивитися музичний міні-спектакль міні-театру «Песики-кудесики». Поки батьки займалися своїми важливими дорослими справами, діти розважалися, гралися, весело проводили час і дізнавалися багато нового та цікавого. Для дітлахів проводилися зустрічі із цікавими людьми, майстер-класи, часи творчості, фотосесії з чотирилапими друзями, дитяча дискотека з собаками і безліч веселих розваг. А ще біля Майданчику дружби проходив благодійний ярмарок робіт і смаколиків, кулінарних і сувенірних хендмейдів, виготовлених рученятами дівчаток та хлопчиків з особливим внутрішнім світом.

Традиційно десятки тисяч «вболівальників» із багатьохкраїн світу  зібрала біля моніторів online-трансляція на офіційному сайті КСУ, яка дала змогу у різних куточках планети детально спостерігати за змагальним марафоном на головному dog-рингу України.

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
https://zoobusiness.kiev.ua/animals/pets/dogs/krishtal-2016-b-e-rekordi.html#sigProIdf6623f1750

Генеральний партнер виставок – компанія «Royаl Canin Україна». Генеральні інформа-ційні партнери – OUR DOGS (www.ourdogs.co.uk), the canine newspaper (United Kingdom), журнал КСУ «CLUB DOGS», інформаційний партнер – «ФРАЗА.UA»
(http://fraza.ua), перший український сайт авторської журналістики (Україна).

Міжнародні виставки проводить Кінологічна спілка України, Президентом якої вже багато років є Георгій Оніщенко.

Прес-служба КСУ
Фото Олександра ДВЕРНИЦЬКОГОПрочитано 1805 раз
Другие материалы в этой категории: МЕЖДУНАРОДНЫЕ ВЫСТАВКИ СОБАК – 2014 »
РЕДАКЦИЯ ЖУРНАЛА

Эл. почта Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Оставить комментарий


65d5c25b

СтатистикаЖурналы

Top
Если нашли ошибку, выделяете её мышкой и нажимаете сочетание CTRL+ENTER